logohaslo - ŚWIETLIKI
swietliki swiatlo naturalne w twoim domu - ŚWIETLIKI

Światło naturalne w Twoim domu

W miejscu, w którym funkcjonujemy w ciągu dnia potrzebne jest jak najlepsze światło. Jeśli jego natężenie jest niewystarczające, to możemy doprowadzić naturalne światło poprzez system oświetlenia światłem naturalnym czyli świetliki rurowe (tunelowe, czy też tunele świetlne).

Dodatkowe oświetlenie wnetrz światłem naturalnym pozwoli nam lepiej funkcjonować podczas codziennych domowych czynności. Dlaczego? Ponieważ światło sztuczne, kontrastuje z naturalnym. Nasze oczy wciąż próbują dostosować się do zmienianego w ciągu dnia rodzaju światła, przez co szybko się męczą, a my stajemy się ospali.

Gdzie zastosować świetliki rurowe?

Świetlik rurowy możemy zastosować w każdym pomieszczeniu. Najlepiej usytuować go w przemyślanym miejscu. Takimi obszarami będą wszelkie punkty gdzie musimy być bardziej uważni i lepiej dostrzegać szczegóły. Przy odpowiednim oświetleniu zmienia się całkowicie odbiór danego pomieszczenia. Ciemny korytarz, do którego nieprzyjemnie się wchodzi, niedoświetlona kuchnia, czy słabo oświetlonym pokój będzie odczuwalny jako przestronniejszy i przyjemniejszy.

Doprowadzając światło naturalne tam gdzie go brakuje, w krótkim czasie zauważa się bardzo korzystną różnicę w funkcjonowaniu w tej części domu.

ŚWIETLIKI RUROWE

Do zastosowania w pomieszczeniach, w których najczęściej przebywamy w ciągu dnia, proponujemy następujące produkty

Po co dostarczać światło naturalne poprzez świetlik do wnętrz?

Optymalne oświetlenie, to bardzo ważny element, o którym zapominamy. Jakość światła we wnętrzu powinno być dla nas tak samo ważna jak jego wystrój czy kolor ścian. Światło wpływa na nasze zdrowie, a przede wszystkim na nasze samopoczucie w ciągu dnia. Przebywanie w ciemnych lub niedoświetlonych pomieszczeniach powoduje, że czujemy się zmęczeni i nie mamy na nic ochoty. Bez odpowiedniego światła ciężko jest nam cokolwiek znaleźć, jesteśmy roztargnieni, bolą nas oczy i głowa.
Nie wszędzie możemy zamontować okna, a i one nie są w stanie dobrze oświetlić całego pomieszczenia. Montowanie oświetlenia sztucznego szczególnie kilku rodzai, o barwach różniących się od światła naturalnego  męczy nasz wzrok. Natomiast światło jest nam potrzebne niemal w każdej sytuacji i miejscu. Kiedy gotujemy, siadamy przy stole do posiłku, chcemy poczytać w ulubionym fotelu, znaleźć w szafie lub garderobie ubrania, czy zrelaksować się po pracy na kanapie.
Naturalne światło jest nie do zastąpienia. Takie cechy jak: intensywność, rozproszenie i odwzorowanie barw jest wyjątkowo ważne dla oświetlenia Twojego wnętrza. Dlatego intensywne, ale też rozproszone światło dzienne dostarczane przez nasze produkty jest idealne do wielu zastosowań w Twoim domu.
swietliki swiatlo naturalne w twoim domu 2 - ŚWIETLIKI
Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

e-mail: sklep@swietlikirurowe.pl

Tel. +48 601 906 406